دفتر خـدمـات الکترونیکی ساتا شعبه پــاکــدشــــت و منطقه پارچیـن

آدرس: شهرستان پاکدشت - بزرگراه امام رضـــــــا(ع)- میدان مادر- پاساژپارسیــــــــان ط دوم واحد 14-تلفن 021/36016404

دفتر خـدمـات الکترونیکی ساتا شعبه پــاکــدشــــت و منطقه پارچیـن

آدرس: شهرستان پاکدشت - بزرگراه امام رضـــــــا(ع)- میدان مادر- پاساژپارسیــــــــان ط دوم واحد 14-تلفن 021/36016404

۱۶ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

حقوق مرداد ماه 93 بازنشستگان ن .م بحساب واریز و قابل برداشت گردید./

۳۰ مرداد ۹۳ ، ۰۸:۴۱
امیر هوشنگ شمسائی
 وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران الگویی برای پیشرفت صنایع مختلف کشور است.


اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع روز چهارشنبه اعلام کرد، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به همراه معاونین وزارت امور خارجه و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور درآستانه 31 مرداد ماه روز صنعت دفاعی از بخش های مختلف صنایع دفاعی وزارت دفاع بازدید کرد.
۲۹ مرداد ۹۳ ، ۱۳:۰۶
امیر هوشنگ شمسائی

ثبت نام عضویت مشترکین سابا در طرح های وام توانمندسازی از امروز 93/05/26 در دفتر خدمات الکترونیکی ساتا شعبه پاکدشت آغاز گردید. لذا جهت ثبت نام در ساعت اداری به دفتر مذکور مراجعه نمائید./

۲۶ مرداد ۹۳ ، ۰۹:۲۸
امیر هوشنگ شمسائی
 
بیتا بادران 
 
راننده اتوبوس شهری، مثل همیشه اول صبح اتوبوسش را روشن کرد و در مسیر همیشگی شروع به کار کرد. در چند ایستگاه اول همه چیز مثل معمول بود و تعدادی مسافر پیاده می‌شدند و چند نفر هم سوار می‌شدند. در ایستگاه بعدی، یک مرد با هیکل بزرگ، قیافه‌ای خشن و رفتاری عجیب سوار شد.
۲۵ مرداد ۹۳ ، ۱۰:۱۲
امیر هوشنگ شمسائی

بزودی سامانه خرید و فروش سهام توانمندسازی از طریق دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا راه اندازی و خرید و فروش سهام دریافتی امکانپذیر خواهد شد.

۲۱ مرداد ۹۳ ، ۲۲:۴۰
امیر هوشنگ شمسائی

ساتاکارت بازنشستگان نیروهای‌مسلح در سراسر کشور به‌جز تهران در حال توزیع است.

 

مدیرعامل شرکت پارس تأمین نوید رایانه، ضمن گفتۀ فوق، تصریح‌کرد: بازنشستگان با ثبت‌نام در سامانۀ ساتاکارت به‌صورت الکترونیکی در سراسر کشور و تعیین روز و محل دریافت ساتاکارت، می‌توانند به دفتر خدمات الکترونیکی ساتا که خود تعیین کرده‌اند، مراجعه و ساتاکارت خود را دریافت کنند.

 

۱۵ مرداد ۹۳ ، ۱۵:۱۰
امیر هوشنگ شمسائی

سحر طلوعی: باز هم مدرسه و باز هم مرگ‌ومیر کودکان. تانک‌های اسراییلی دوباره یکی از مدارس سازمان‌ملل را در جبلیه غزه هدف گرفته‌اند و فاجعه آفریده‌اند. دست‌کم۱۵ کودک جان باخته‌اند تا آمار کشتار در غزه عدد هزارو300نفر را هم رد کند. آتش‌بس و پناهگاه از مفهوم تهی شده، تا این کودک و هزاران مثل او در باریکه‌ای کوچک هر صبح و شب با مرگ دست‌وپنجه نرم کنند و اشک بریزند و دوباره روز از نو و روزی از نو. کودکان غزه وسط خون به دنیا می‌آیند و وسط خون از دنیا می‌روند. پناهگاه و خیابان که امروز آوردگاه جنگ است، برای این کودکان معنی و مفهوم ندارد. پناهگاه از خیابان ناامن‌تر است. کودکان در خواب و در پناهگاه می‌میرند. غزه قتلگاه آنها است.

۱۱ مرداد ۹۳ ، ۲۰:۴۵
امیر هوشنگ شمسائی

 
اسمش را گذاشته‌اند بیماری خاموش، چون تا وقتی پیشرفت نکند و عوارضی از خودش برجای نگذارد، کسی متوجه آن نمی‌شود. درمان هم ندارد و نمی‌شود راه‌حلی برایش پیدا کرد، اما همه اینها هم نباید باعث ناامیدی شود، چون پوکی استخوان قابل پیشگیری است.متخصصان هم می‌گویند با در پیش گرفتن یک سبک زندگی سالم، استفاده از رژیم غذایی مناسب و افزودن فعالیت جسمی به برنامه روزانه می‌توان از بروز این بیماری پیشگیری یا آن را کنترل کرد.
۱۱ مرداد ۹۳ ، ۲۰:۳۹
امیر هوشنگ شمسائی
شنیدن کی بود مانند دیدن؟! 
 

 
چقدر از این شنیده ها درسته؟ اصلا چه شنیده ای درسته؟ یکی از مهمترین مشکلات ما در قرن حاضر است که فقط با توجه به شنیده ها و گفته و حرف های مردم آبروی افراد را زیر سؤال می‌بریم .انسان های بی گناهی را مورد اتهام قرار می‌دهیم و با این کار احساس رضایت و خوشحالی می‌کنیم. قرآن مجید در این ارتباط آیات متعددی دارد که از جمله آنها آیاتی است که افراد را از تکیه بر ظن و گمان خود مخصوصا در مسائل مهم به نهی می‌کند و تمام مردم را به پیروی از یقین دعوت می‌کند که از جمله این آیات این آیه شریفه می‌باشد:وَ ما یَتَّبِعُ أَکْثَرُهُمْ إِلاَّ ظَنًّا إِنَّ الظَّنَّ لا یُغْنی‏ مِنَ الْحَقِّ شَیْئاً إِنَّ اللَّهَ عَلیمٌ بِما یَفْعَلُون: و بیشترشان جز از گمان پیروی نمی‏کنند [ولی‏] گمان به هیچ وجه [آدمی را] از حقیقت بی‏نیاز نمی‏گرداند. آری، خدا به آنچه می‏کنند داناست.( یونس 36) .سوءظن انسان را به تجسس در حال دیگران وا می‌دارد، تجسس سرچشمه غیبت و کم کم موجب می‌شود که آبروی انسانی، به خطر بیفتد.
۱۱ مرداد ۹۳ ، ۲۰:۲۸
امیر هوشنگ شمسائی
عید فطر، جشن مهار هوای نفسانی
محمدتقی فاضل میبدی استاد حوزه و دانشگاه
«انماهوعیدلمن قبل الله صیامه و شکر قیامه و کل یوم لا یعصی الله فهو یوم عید
عید از آن کسی است که روزه‌اش پذیرفته شده و نمازش را پاداش داده‌اند. هرروزی که در آن روز، خدا را معصیت نشود، تو را روز عید است.»
امام علی(ع)
«روزه هرچند که میهمان عزیز است ‌ای دل / صحبتش موهبتی دان و شدن انعامی» (حافظ)
۰۶ مرداد ۹۳ ، ۱۸:۳۷
امیر هوشنگ شمسائی